XV Lwóweckie Lato Agatowe w Lwówku Śląskim

Impreza organizowana od kilkunastu lat z coraz większym rozmachem na której poza Międzynarodową Giełdą Minerałów i Wyrobów Jubilerskich odbywają się też liczne koncerty. Kolekcjonerom impreza ta umożliwia sprzedaż na około 200 straganach oblegane przez ludzi własnych kolekcji minerałów. Wieczory przyciągają natomiast kilkutysięczną widownię podczas występów artystycznych, a jeśli komuś nie odpowiadają występy odnajduje się na licznych atrakcjach zgromadzonych wokół lwóweckiego rynku.

Takie właśnie od lat jest Lato Agatowe, które przyciąga swoją różnorodnością. W tym roku, w związku z ogólnonarodową euforią  w związku z odbywającym się turniejem UEFA EURO2012 znalazło się także coś dla fanów piłki nożnej. Przez wiele godzin pod małą sceną prezentował się klub ekstraklasy Zagłębie Lubin. Liczne konkursy, zabawy z piłką i klubowa maskota przyciągnęły setki zainteresowanych dzieci jak i dorosłych. Trzy dni szaleństwa zakończył pokaz sztucznych ogni poprzedzony wystrzałem 15 bomb z okazji jubileuszowego Lata Agatowego.

Na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć telebimów IVENTEK, na których prezentowani byli sponsorzy oraz przekaz koncertów ze sceny. Dostarczyliśmy 4 ekrany RGB Pitch 10 o wielkości 12 m kw. każdy.