Sunrise Dance Party 2012

Sunrise Dance Party, czyli dyskoteka, gwiazdy i lasery na rynku! Tysiące mieszkańców Czarnkowa bawiło się na wielkiej dyskotece, której gwiazdą był ukraiński band MIRAMI, składający się z trzech wokalistek. Publiczność na rynku bawiła się w blasku stroboskopowych świateł i laserów. Sunrise Dance Party wypadło świetnie! Dyskoteka pod pełnym kolorowego światła niebem, była wydarzeniem, jakiego w regionie dotąd nie było.

Ideą imprezy było zanurzenie uczestników w świetle i dźwięku. Po raz pierwszy na czarnkowskim rynku zostało zainstalowane najwyższej klasy nagłośnienie z każdej strony rynku. Dźwięk nie był przytłaczająco głośny, natomiast miał najwyższe parametry brzmieniowe, tak że uczestnicy byli nim otoczeni i wyraźnie słyszeli każdy takt muzyki. Podobnie efekty świetlne spowodowały zanurzenie uczestników w świetle. Lasery o bardzo dużej mocy, kilkadziesiąt tzw. ruchomych głów, i inne efekty świetlne. Dodatkowo wytwornice dymu, które wytwarzyły 4000 m szesc. gęstego dymu na minutę, a za nimi potężne wentylatory, które skierowały dym w stronę uczestników imprezy. To w połączeniu z laserami, ekranami diodowymi i innymi efektami świetlnymi zapewniło doskonały efekt wizualny.

Mieliśmy wydatny udział w odbiorze wrażeń, dostarczając nasze nowe ekrany RGB Pitch 10 ustawione na scenie w postaci kolumn mających za zadanie stworzyć elektroniczną scenografię.