Państwa ręce aktualną listę sprzętu i urzadzeń IVENTEK umożliwiających nam stworzenie profesjonalnej oprawy mulimedialnej, będącej nieodłącznym elementem większości nowoczesnych wydarzeń scenicznych, imprez sportowych, wydarzeń społeczno-kulturalnych i gospodarczych.
Niniejsze opracowanie prezentuje najważniejsze urządzenia dostepne w aktualnej ofercie IVENTEK Sp. z o.o. Szeroka gama sprzetu używanego przez naszą firmę została w ostatnim czasie poszerzona o nowe, atrakcyjne urządzenia w kategorii wideo LED i profesjonalnej obróbki sygnału wideo.

Mamy nadzieję, że ta wstepna prezentacja pomoże Państwu w wyborze IVENTEK jako partnera w kompleksowej realizacji oprawy mulimedialnej planowanych przez Panstwa przedsięwzięć.
Stale aktualizujemy i staramy się zwiększyć liczbę dostępnego sprzętu, w tym również poprzez rozwój sieci partnerów technologicznych, specjalizujących się w wąskich kategoriach produktowych.

Dla klientów zainteresowanych szczegółowymi parametrami wykorzystywanych przez nas urzadzeń udostepnimy profesjonalne karty katalogowe opracowane wspólnie przez IVENTEK i producentów sprzętu.